מיסגור מקצועי

מגוון רחב של מסגרות איכותיות

לעתים, מסגרת התמונה חשובה לא פחות מהתמונה עצמה. אנחנו באתר הגלריה און ליין, מאמינים כי מיסגור נכון של היצירה יכול לעשות את ההבדל בין ציור שנראה "בסדר" לבין ציור שנראה "מצוין!". על מנת להשיג את התוצאה המבוקשת, יש להשקיע מאמץ וחשיבה גם בסוג המסגרת לציור.
הקו המנחה אותנו הוא, שמסגרת לתמונה חייבת להתאים לתמונה עצמה בלבד. כך לדוגמא גם אם ישנה תמונה נוספת שתלויה בסמוך לה, לא תמיד המסגרות של שתי התמונות צריכות להיות תואמות. לעתים דווקא הגיוון הוא זה שעושה טוב לקיר.

ליד היצירות באתר תוכלו לראות את ההמלצה שלנו למסגרת. הכוונה היא איזו מסגרת אנחנו חושבים שהיא המתאימה ביותר עבור היצירה המסוימת הזו. כך אנחנו רואים את הציור במיטבו. השקענו בהמלצה מחשבה מרובה והיא תולדה של הניסיון הרב שרכשנו בתחום. ועדיין, מדובר בהמלצה בלבד, וניתן תמיד לבחור באתר מסגרות אחרות ליצירות שרכשתם.
ומה קורה אם בחרתם יצירה באתר ולא מצאתם עבורה מסגרת שאהבתם? גם על זה חשבנו. פנו אלינו באמצעות הטופס בעמוד זה, אנחנו כבר נדע איך להתאים עבורכם מסגרת, גם אם היא לא מופיעה באתר שלנו.

אתר הגלריה און ליין מציע מגוון רחב של מסגרות לכל יצירת אמנות. ברשותנו סוגים רבים של מסגרות, החל ממסגרות קלאסיות, ועד מיסגור מודרני. כמו כן ניתן לקבל מסגרות ממגוון חומרים כגון עץ, פלסטיק, מתכת, אלומיניום, ועוד. חלק מהמסגרות ניתן לקבל גם בקשת רחבה של צבעים.
מתלבט וזקוק לעזרה?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

כל המסגרות הנמכרות דרך האתר הן מסגרות איכותיות, שעברו בקרת איכות ונבחרו בקפידה.

מבין לקוחותינו
מעוניינים גם אתם לעבוד איתנו? צרו קשר.
2024 © כל הזכויות שמורות לבעלי אתר הגלריה און ליין
עיצוב אתריםעיצוב אתרים