מתנות לעובדים – ציורים ויצירות אמנות ישראלית

לרגל 70 שנה למדינת ישראל - המתנה המושלמת לחג

אם גם אתם עובדים במקום עבודה מסודר, סביר שנתקלתם בסיטואציה הבאה:

בקרוב יחול חג כלשהוא, אתם יודעים שמנהלת הרווחה מתכננת מתנה לעובדים, ואתם כבר מראש יודעים שהמתנה היא בעצם לא יותר מ"פתק החלפה", והנה אתם כבר מתכננים מתי להגיע לחנות כדי להחליף את המתנה המקסימה שקיבלתם במשהו אחר, שגם אותו סביר שאתם לא צריכים בכלל... מי לא היה בסיטואציה דומה?

הגיע הזמן לעשות שינוי. גם לנו מגיעה מתנה נורמלית לחג, כזאת שבאמת כיף יהיה לקבל, ואולי גם כזאת שאני בעצמי לא הייתי קונה. כי כמה מצעים ומחבתות אנחנו כבר צריכים?

מחפשים מתנה מקורית לעובדים? לרגל אירועי 70 שנה למדינת ישראל, אתר הגלריה און ליין מציע מבחר גדול של יצירות אמנות ישראלית, המתנה המושלמת לעובדים - שי לחג, העובד המצטיין, מתנה לקידום בעבודה, מתנה לתפקיד חדש ועוד. מתנה מושלמת לחג - ציור של צייר ישראלי, ליטוגרפיה ועוד.

המבחר הגדול בישראל של יצירות של אמנים ישראלים – ליטוגרפיות של אמנים מהמובילים באמנות הישראלית – כגון יוסל ברגנר, נחום גוטמן, ראובן רובין, מנשה קדישמן, יחזקאל שטרייכמן, אביגדור סטימצקי, סמי בריס, ועוד.

הנחות לארגונים ברכישת כמות גדולה של ליטוגרפיות


יצירות אמנות יכולות להתאים למגוון רחב מאד של מתנות לעובדים, כגון: מתנות לעובדים לפסח, מתנות לעובדים לחנוכה, מתנות לעובדים לראש השנה, מתנות לעובדים לחורף, מתנות לעובדים לט"ו בשבט, מתנות לעובדים ליום ההולת ועוד.

עוד יתרונות בבחירה של יצירות אמנות כמתנות לעובדים:
  • מתנה ייחודית ויוצאת דופן לעובד.
  • עידוד יצירה ישראלית.
  • הוצאה מוכרת במס.

הנחות לארגונים ברכישת כמות גדולה של ליטוגרפיות
מתלבט וזקוק לעזרה?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
2024 © כל הזכויות שמורות לבעלי אתר הגלריה און ליין
עיצוב אתריםעיצוב אתרים