קניית ציורים באינטרנט

למה בכלל לקנות אמנות באינטרנט?

התפרסם בתאריך 27/09/2017
יצירות אמנות נתפסות לעתים כמוצר יוקרה, ששמור רק לאנשים עם הרבה כסף וידע באמנות.
למעשה, האמנות הקלאסית נוצרה במקור לשכבות החזקות והעשירות באוכלוסיה, על מנת לבדל אותן מהקהל הרחב שלא יכול היה לממן רכישה של יצירה או "צייר חצר".
בעשורים האחרונים הדבר משתנה במהירות. יצירות אמנות הפכו להיות דבר זמין ונגיש לקהל הרחב, היצע האמנים גדול מאי פעם, וכיום ניתן לרכוש יצירות אמנות שמתאימות לכל כיס.
אין ספק, כי לאינטרנט יש משקל גדול מאד בהפיכתו של עולם האמנות לנגיש וזמין. ראשית, ישנם אמנים רבים שמוכרים את יצירות האמנות שלהם ברשת, באמצעות אתרים ייעודיים שלהם. כמו כן, רשתות חברתיות שונות, ובראשן פייסבוק, הפכו למקור נוח וזול יחסית לפרסום, ואמנים רבים מציעים למכירה את יצירות האמנות שלהם דרך עמודים שיצרו בפייסבוק.
בנוסף, ישנם כמה אתרים המשמשים כחנות וירטואלית ברשת למכירה של יצירות אמנות.

אלו יתרונות יש ברכישת אמנות דרך חנות וירטואלית באינטרנט:
הכל באתר אחד - חנות מאגדת בתוכה מגוון רחב של יצירות אמנות ואמנים, כך שבמקום לעבור בין אתרים רבים של ציירים ויצירות, הכל מרוכז באתר אחד.
מחירים נוחים – המחירים באינטרנט לרוב זולים יותר מאשר בחנות פיזית. חנות וירטואלית אינה דורשת מקום פיזי להצגת היצירות, כך שלמעשה העלויות נמוכות יותר, דבר המאפשר גם מחירים זולים יותר לצרכן. בנוסף, רכישת ציורים דרך האינטרנט חוסכת את עלויות ופערי התיווך שגלריות פיזיות נדרשות לקחת על מנת לממן את העלויות שלהן.
ממשק נוח לצפייה נוחה במגוון רחב של יצירות - צפייה ביצירות אמנות באתר אינטרנט היא נוחה וזמינה, בכל יום ובכל שעה, ללא הצורך לצאת מהבית. ניתן לצפות ולהתרשם מיצירה בודדת או מכמה יצירות יחדיו, השייכות לאותו אמן. ניתן גם לראות את היצירה כשהיא ממוסגרת או ללא מסגרת. כמו כן, ניתן לבחור יצירות לפי סגנון, צבע או נושא. כל הדברים האלה אינם נגישים או שאינם נוחים בחנויות או גלריות פיזיות.
תהליך רכישה אמין, קל ונוח – אתרי מכירות טובים באינטרנט מאפשרים רכישה נוחה וקלה. האתרים מאובטחים ברמת האבטחה הגבוהה ביותר, כך שניתן ללא חשש להשאיר את פרטי האשראי ולשלם במהירות ובנוחות. מה שצריך לעשות הוא רק לבחור את המוצרים הרלוונטיים, למלא את פרטי הרכישה, והמוצר יגיע אליכם עד הבית.
מתלבט וזקוק לעזרה?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
2022 © כל הזכויות שמורות לבעלי אתר הגלריה און ליין
עיצוב אתריםעיצוב אתרים